محمد صدرامحمد صدرا، تا این لحظه 8 سال و 21 روز سن دارد

محمدصدرا پسر گل مامان و بابا

رنگ اسباب بازیها

1390/10/21 10:38
نویسنده : پریا
351 بازدید
اشتراک گذاری

هیچ دقت کردید که ما اسباب بازیهایی داریم که معمولاً  رنگاشون چند تا بیشتر نیست. خیلی جالبه کلاً رنگ اسباب بازیها بیشتر این چهار رنگه: زرد، نارنجی، قرمز، آبی، سبز. رنگهای شاد و قشنگ که باعث میشن ما نی نی ها از اونا خیلی خوشمون بیاد.

و بعد رنگهای صورتی، بنفش، سفید و...

برای نمونه ببینید:

 

من ماشینامو خیلی دوست دارم. گرچه هموشون Made in China هستند ولی خیلی خوشگلند. مامان و بابا قول دادند که از این ماه، هر ماه یکی به اونا اضافه کنن تا کلکسیونش کامل بشه. ماهی یه دونه به خاطر فشار اقتصادی ای است که دنیا رو گرفته، والا که یه دفعه هموشونو با وارد شدن به چند تا مغازه می خریدم. ای بابا، یارانه هم بهم نمیدن که...

مواظب رنگ اسباب بازی کودکان باشید

والدین باید هنگام خرید اسباب بازی‌های رنگی این محصولات را از نظر رنگ پس دادن امتحان کنند.

خبرگزاری آلمان از دوسلدورف گزارش داد، در صورتی که رنگ با ساییدن اسباب بازی با انگشت برود، این محصول برای کودکان مناسب نیست. البته این توصیه‌ای است که مرکز حمایت از مصرف کنندگان در نردراین-وستفالن در دوسلدورف کرده است.

بیش از همه، کودکان زیر سه سال هستند که اسباب بازی‌ها را در دهان‌شان می‌کنند که به همین خاطر احتمال دارد مواد رنگی به صورت مستقیم به بدن آنها وارد شود.

والدین هنگام خرید اسباب بازی باید به علامت‌هایی همچون عاری از پی وی سی توجه کنند. در این محصولات از هیچ ماده نرم کننده‌ای استفاده نشده است.

روی بسته اسباب بازی‌ها همچنین کنار نشانی تولیدکننده اسباب بازی باید علامت GS درج شده باشد که نشان از ایمنی محصول دارد. این نشان تضمین می‌کند که برای تولید محصول قواعد تولید اسباب بازی رعایت شده است.

منبع: www.hamshahrionline.ir

پسندها (0)
شما اولین هوادار باشید!
نظرات (1) مشاهده جعبه ارسال نظر
انصراف
ویانا
25 دی 90 19:55
به به چه اسباب بازی های خوشگلی
چقدر هم ماشین داری
فکر کنم بزرگ بشی بتونی باهاشون نمایشگاه ماشین بزنی

اجازه هست وبلاگ خوشگلتون رو لینک بکنم؟سلام، ممنونم خاله جون. حتماً، خوشحال می شوم.
1